| LordCristobal a întrebat:

Salutare!
Ce părere aveți despre această replică de agatat:,, Te-as picta dar nu mai e nevoie pentru că ești deja o opera de arta".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc rea și clișeica! Este suficient in cât sa o abordezi cu textul acesta și sa ii atragi atenția, sunt sigur ca o vei face sa rada, după ce îți raspunde poți developa replica sa o înflorești putin sa continui sa o faci sa rada! Eventual poți continua cu : ai ceva pe fata CEL MAI FRUMOS ZÂMBET!

8 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Este cheezi dar probabil merge la tipe mai mici sa ramana cu gura cascata

| Together a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii placa destul de mult ce vede ca sa raspunda pozitiv. Conteaza si cum o zici.

| Eireann a răspuns:

Penibila- ca toate "replicile de agatat".
Incearca asta: te duci la ea si o saluti, te prezinti, ii faci un compliment dragut dar nu e extravagant si ii spui ca ti- ar face placere sa o cunosti mai bine si daca e de accord o inviti la o cafea. Daca refuza atunci iti cer scuze ca ai deranjat-o si iti vezi de drum fara sa insisti. Simplu, politicos si civilizat.

| Violleta2022 a răspuns:

Trasa de panar replica, as spune si eu ca-i penibila...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerată, pompoasă.

| Saiko10 a răspuns:

Uite una mai buna. ai cumva o oglinda in buzunar? ca ma vad in pantalonii tai.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că este o exagerare care riscă să se interpreteze negativ.

| Cozmea022004 a răspuns:

Nu-i rea deloc in opinia mea