| cosm1n_9149 a întrebat:

Ce replica de agatat ai?

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu replica-l face pe om, ci comportamentul, dar merge si cu o replica ieftina, pentru o fata fara calitati morale, atentie, doar pentru o fata fara calitati morale. Pentru o fata valoroasa merge prima varianta spusa de mine.

| nobody_9468 a răspuns:

Poi...hai sa-ti zic o faza tarehappy
Am plecat de la o ora cu o prietena ca sa ne intalnim cu iubitul ei si cu varul respectivului, dar ei n'au venit.Si am stat o ora aiurea prin parc, facan poze.La un moment dat am ochit 2 baieti. ei se uitau la noi, noi le'am facut cu mana...si s'au oprit p'acolo, noi acum ce sa le zicem sa ne bagam in seama"hai sa ne faca o poza!", tot gandidu'ne noi ce sa le zicem, desi variante aveam destule...baietii au plecatcryingaproximativ 20 minute ne'am tot fatait pe acolo ca sa ne bagam in seama si cand ne'am hotarat baietii au plecatlaughing. Deci data viitoare vom merge cu tupeu, clipind dulce din gene'Baietii care e disponibil din voi sa ne faca niste poze! Va rugam!"
Nu'i asa mare filozofie agatatu'tongue

Bafta.

| OanaG a răspuns:

Pisi ce buuun esti.laughing

| LoveForShania a răspuns:

Nu`mi poate fura nimeni inima pentru ca tu ai facut deja asta!

Daca ar fi un concurs de frumusete ai castiga cu siguranta!

sau

Un simplu zambet...printr`un zambet arati fericire, atractie, blandete, zambetul le caracterizeaza pe toate! Intotdeauna SMILE!

| roxynutza a răspuns:

Ce frumoasa esti azi! cel mai misto mai els daca e pentru o fata se topeste

| doc a răspuns:

Nu folosesc replici
Imi place originalitatea

| Just kidding a răspuns:

laughing Eu, eram odata la strand, si vine un baiat chipes la mine si imi zice "Ti s-a desfacut sutienul" laughing si sutienul meu chiar era in regulabatting eyelashes.

| cosm1n_9149 explică:

Super tare filmuletul, mersi!
Am pus intrebarea spre amuzament, nu sa aflu vreo replica!
Cine are chef poate sa ne spuna cum a fost agatat el/ea.

| AlexandraR a răspuns:

Cu ce te-ar ajuta replicile de agatat? Sa dovedesti procentul de incultura ce zace in tine? cauta pe google, cacaturi de genul asta nu lipsesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vulpe batrana, nu vorbesc. Stau la panda si privesc insistent, cu pasiune, cu iubire, cu stralucire in ochi(trebuie sa ai talent pentru asa ceva), un zambet larg si foarte cald; vine ea singura happy Daca sunt disponibile, pe alea luate nu ma baglaughing

| corsau a răspuns:

Te cacasi fa? laughing)

| corsau a răspuns:

Te cacasi fa?laughing