| LordCristobal a întrebat:

Salutare oameni dragi!
Ce parere aveti despre replica de agatat:
,, In timp as vrea sa cuceresc toata lumea dar mai intai as vrea sa te cuceresc pe tine".
E facuta de mine.
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

In general, replicile de agatat care sunt prea presante sau care au ca scop cucerea sau controlul pot fi putin deranjante si pot face o persoana sa se simta pusa sub presiune sau chiar nerespectata.
Daca vrei sa ii arati unei persoane ca iti place de ea, ar fi mai bine sa o faci prin intermediul unor complimente sincere, prin a fi atent si prin a respecta deciziile ei.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la „sigur" cu replica asta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frumos frate tot respectul dar femeilor le plac iesiriile la restaurante de lux și plimbare cu mașină, așa le cucerești

| timidu89 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sau sa vada portofelul de piele umflat de bani laughing Daca masina nu ai, macar banii sa ii ai. Cu agatatul la fufe sau disperate dupa sex. Daca nu iti permiti sa o scoti la KFC sau Panda/Grizly cum i-o zice, nu pupi nimic clar. Alea ce nu vor sa le intretii sunt "proaste" ori viseaza ca traiesc in basme. La un suc sau o cafea se simt jignite acum, pana si purcicele vor banuti, nu mai zic de alea cu fizic de nota 9 sa nu zic 10.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!

Ai mai venit cu replici din astea insipide si in trecut pe forum si ai fost sfatuit sa le lasi naibii deopate, ca de aia nu agati nici macar o musca, dapai o fata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu orice fată vrea să fie cucerită. Cucerirea presupune luptă, conflict, război.

| iulia0514 a răspuns:

Te face sa pari disperat happy

| SuperFata a răspuns:

Îți spun franc;
...replicile astea de agățat, nu funcționează deloc.
Ba din contra, te fac sa pari a fi un obsedat ce nu vrea decât sa facă mișto.
' agatatul ' nu mai este la moda.
Cine va fi sa fie cu tine, te va accepta Mai repede fără replici de agățat.

| Alina0124 a răspuns:

"Ehh, vrăjeală". Cam asta o să fie în mintea unei fete când îți va auzi replica.

| yhua a răspuns:

Merge pe mine mai cucerit

| Mariaflorea1874566 a răspuns:

Te face să pari că vorbești la mișto