| Schutzsttaffel a întrebat:

Salutare!

De ceva vreme am si eu o mica "problema".
Sunt prieten cu o tipa de ceva timp, si am tot incercat sa o fac sa accepte sa iesim in oras...La inceput a zis ca este de acord, ca i-ar placea, apoi a cam ezitat.
Ce sa cred despre reactiile ei?
Cum sa o comving sa iasa cu mine?

Cum as putea sa capat mai multa incredere in mine? De obicei mie "rusine" sa ma "bag" in vorba cu alte fete pe care nu le cunosc

Răspuns Câştigător
| TukAnk a răspuns:

De ce sa iti fie rusine,ce se poate intampla,tupel sau indrazneala pe care ar trebui sa o adopti trebuie sa fie intr.un mod respectuos si nu o sa ai nimic de pierdut,iar cu fata aceea, ar trebui sa mai insisti, fetelor le place sa se lase rugate...sa vada ca sunt dorite, sa.o faca pe inabordabilele, succes!