| Guarda a întrebat:

Salutare..deci de câteva zile am o relatie cu o fata si ea parca vrea sa facem o partidă de sex dar mie imi este frica ca o sa rada de mine ca sunt virgin..la 18 ani, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rrrtttytygds a răspuns:

Ar trebui sa fi mândru de tine. Majoritatea adolescenților de la o vârstă frageda deja nu mai sunt virgini. Iar dacă aceăsta fata nu te face sa te simți în largul tău, dacă te face sa te simți inferior în relație. nu merita. Prima experiență sexuala e ceva cu adevârât special, și dacă pana acum ai păstrat-o pentru cineva la fel de special. îmi pare rău să te anunt dar o fata care așteaptă ceva după doar câteva zile nu ți-o vei poti aminti ca pe o persoana speciala. Consider ca o persoana ca tine merita mult mai mult și ca ar trebui sa aibă standarde mult mai înalte.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ia avantaj si dai bataie apoi nu stii cand prinzi alta ocazie. Nu stie ca esti virgin inveti din pornografie cum se da la buci

| darrio2007 a răspuns:

De ce sa râdă? Chiar ii va place. Cum ne place si noua sa facem sex cu o virgină. Succes!

| Adry05 a răspuns:

Să-i spui, dacă râde de tine pentru așa ceva ce rost are?! laughing cred că-i evident ce fel de persoană e

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti faci curaj, sa-ti iei ''inima-n dinti'' cum se spune si sa nu-ti faci probleme inutile fiindca asa au inceput toti. De asemenea fata va intelege ca nu esti ''expert'' in sex si va accepta prestatia buna rea. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Și de când virginitatea e o povară?
Nu ar avea motive să râdă dacă ești sincer cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă după câteva zile deja vrea sex de la tine, aia nu e fata serioasa cu care sa îți pierzi virginitatea. E fata cu moravuri ușoare care se f.e cu toți de placere. Acest gen de fete nu îți vor tine niciodată secretul, adica ca ai fost virgin. Va găsi motiv sa se laude în fata altora ca "ea a fost prima cu care ai făcut tu". Prima dată trebuie sa faci cu cineva pe care iubești. Tu pe fata asta o iubești? Sigur ca nu. Probabil vrei sa faci și tu ca să pari mai bărbat, dar prima data când faci sex nu se va uita niciodată. Fa din asta un vis frumos, nu cosmar.

In fine, dacă e fata proasta nu își va da seama ca ești virgin. Dacă e una cale ferata, atunci e nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ii zici nu are de unde sa știe ca ești virgin. Uită-te la filme porno cum se linge un vagin, cum o "umezesti" ca să intre ok, chestii de genu

Răspuns utilizator avertizat
| 2EXA a răspuns:

Nu stiu ce parere ai tu sau restul.
Sunt fata si din punctul meu de vedere prima experienta o sa o tii minte mereu.Eu cred ca e foarte speciala si ar trebui sa o faci cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat si te iubeste, altfel n-o sa fie la fel.Cand faci lucrurile cu suflet si dragoste e diferit, indiferent ca faci "sex" sau altceva.
La mine prima data a fost din dragoste, a fost minunat, si inca sunt impreuna cu acest baiat de mai bine de 3 ani, asa ca nu stii niciodata.

Fa cu inima tot ce faci, indiferent ca iti folosesti mainile, picioarele sau penisul.

| Lotuss a răspuns:

Daca tu vrei sa o faci, o faci, dar mi se pare ca dupa cateva zile nu e chair ok, ar trebui sa fie ceva contact emotionat si nu stiu daca e in cateva zile, dar tu stii, si nu are de ce sa rada