| Vikusik_6190 a întrebat:

Salutare dragi amici, am si eu o mik problema, plac un baiat si cred ca si el ma place iesim de 3 zile dar.nici un sarut, ce sa fie asta oare?

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

Daca iesiti impreuna este evident ca simtiti acelasi lucru unul pentru. celalat, dar sunteti prea timizi sa va spuneti asta.Fiti mai sigur pe voi si recunoasteti acest lucru.

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai, avand in vedere ca iesiti abia de 3 zile nu este nimic ciudat. Probabil daca tu sau el erati mai indrazneti, pana acum erati combinati. Dar nu e bine sa va grabiti. Aveti rabdare, aveti timp si sa fiti impreuna. E bine ca atat el cat si tu sa va cunoasteti foarte bine. Apoi sa aveti o relatie.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.
E totusi cam devreme. Poate e mai timid...sau poate nu i se pare ca e momentul potrivit.Iti propun sa mai astepti, iar daca nu se intampla nimic, spune-i sau fa tu primul pas! Succes! happy

| Monica a răspuns:

Buna Victorita.
Au trecut doar 3 zile. Din moment ce iesiti impreuna, e evident ca sentimentul este reciproc.
Poate este un tip mai timid, retras.Nu totul se rezuma la sarut.Conteaza sa va simtiti bine. Poate vrea sa te cunoasca mai bine, dupa aceea sa treaca la partea cu sarutul.Ai rabdare happy

| andradat a răspuns:

Nu trebuie sa va grabiti. Poate el vrea sa va cunoasteti mai bine, sa nu faceti o greseala daca va sarutati si va combinati din a doua zi.
Mai ai rabdare, oricum, sunt numa 3 zile nu e mult. happy Important e oricum intr'o relatie sa va intelegeti si sa va respectati, nu saruturile sau asa. happy

| Andru1996 a răspuns:

Este mai timid... poate asa ca mine mai bine incearca u sa il saruti si sunt sigur a vor iesi scantei

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

El e timid
fa tu primul pashee hee

| ioana_7867 a răspuns:

Poate e rusinos baiatul sau poate te vede doar ca o amica.De ce nu incerci tu sa-l saruti? Sau, in cazul in care esti mai rezervata, incearca sa-i dai de inteles ca tu ai vrea si altceva de la "amicitia"voastra.

| cristiannn_8836 a răspuns:

Fa tu primul paswinking

| roskata a răspuns:

Ori nu te place, ori vrea sa o ia incet...

| Vikusik_6190 explică:

Mersi mult la toti, problema este ca el e venit in sat pe o saptamana si nu avem mult timpu la dispozitie, ca altfel nu ma mai grabeam...