| mirella_6721 a întrebat:

Eu plac un baiat oare si el ma place

Răspuns Câştigător
| Raulittoo a răspuns:

Sunt mai multe metode de a afla. Daca ai putin curaj ii poti spune in fata sau pe mess. Daca nu poti afla asta si dandu-i massuri pe mess si sa ii zici sa iti raspunda sincer. Alegeera ta. Fundita?batting eyelasheskiss please

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu esti gay cumva sau mi se pare gresit numele tau?

| Adry05 a răspuns:

Intrebarea asta e pusa la baza? Adica de unde vrei noi sa stim? Nici macar nu suna ca o intrebare, o intrebare se termina si ea cu semnul intrebarii [?] dar a ta, e seaca fara niciun sens, fara niciun punct fara nimic. Daca chiar vrei sa ne dam cu parerea data viitoare scrie si tu o intrebare mai amanuntita, mai complexa, sa ne fie si noua mai usor sa-ti raspundem. Asa ce sa zicem? Da pentru ca asa am dat eu cu zaru' si a iesit ca da, pai iti convine sa-ti raspundem pe ghicite? Ca eu nu prea credthinking, deci data viitoare formueala calumea o intrebare inainte sa o pubici!

| Piiink a răspuns:

laughing intreaba-lwinking