| AnoniM3l3Dasvtaq a întrebat:

Salutare,in seara aceasta voi face sex cu prietena mea,nu sunt virgin,vreau cateva sfaturi sa rezist mai mult daca se poate, va multumesc

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O la.ba la timpul ei face minuni

| Donsavas a răspuns:

Nu poti rezista. Nu tine de tine ci de creierul tau. Mergi la medic! El iti poate prescrie medicatie pentru asta.

| alina2k18 a răspuns:

Labica acasawinking si cand esti cu ea o sampanie, un vinwinking [ nu multwinking ] daca nu esti MINOR!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Parca e cu programare laughing

| AnoniM3l3Dasvtaq explică (pentru PrintesaGumitaa):

Daca esti atat de redus mintal in cat sa ma iei la misto, de ce nu iti vezi de treaba ta?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru AnoniM3l3Dasvtaq):

Tocmai ca asta e treaba mea sa raspund unora ca tine care se dispera din orice cā*****i. laughing

| HadesSs a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Poate si-a luat liber de la servici pentru treaba asta laughing)

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu trebuie sa rezisti mai mult. Faci prima data care va dura 2-3 minute. Iar mai apoi faci și a doua oară și a treia oara. Tu cu iubita ta trebuie sa comunici nu trebuie ca tu sa te masturbezi ca sa rezisti mai mult. Niciodată!

| Shinderiu a răspuns:

Simplu, l4ba.

| eliza7943 a răspuns:

Te poți masturba de vreo 2 ori, iar când ești cu ea sa nu stai prea mult la preludiu
(Ajuta și dacă beți un pahar de vin amândoi )
Funda?

| igotbigcock a răspuns:

Nu trebuie, da-i tare si o rezolvi.