| deyu2008 a întrebat:

Salutare la toata lumea.
Deci in primul rand am o intrebare big grin.
Am 13 ani, si inca nu mi-a dat sperma. Este o problema?straight face
Si inca ceva, imi e frica sa scot tot capu penisului afara... Vreo idee ceva?

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Nu iti face griji, o sa iti vina si tie...la unii baieti organele sexuale se dezvolta mai incet, dar pana pe la 15 ani o sa iti vina
daca incerci sa iti scoti capul afara, te doare? daca nu, incearca, incearca pana simti ca te doare si fa asa de mai multe ori, pana la urma o sa reusesti, dar ai grija sa nu te ranesti big grin
bafta

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de sperma pentru vreun proiect la scoala sau de ce esti asa de nerabdator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na? ai cautata bine bine bine, prin par, dupa urechi, sa te mai uiti si prin nas sau chiar urechi deoarece pe acolo mai apare prima data, aa-haaaa I see you waiting

Răspuns utilizator avertizat
| crStyle a răspuns:

Stati sa va zic ce se-ntampla cu acest baiat, are 13 ani, nu are gagica ( clar, logic ) este un simplu baiat din clasa a 6-a care se joaca cu scula ca cum ar fi ceva nou, nu dragule, o ai de 13 ani incoace, si ca sa vezi daca ti-a dat sperma masturbeaza-te pe fata de perna, huh?!
Ti-e frica sa scoti capu' afara? Ar fi momentul sa numai cumperi haine de la second-hand si sa incepi sa-ti cumperi din alta parte ca cele de la second-hand au marimi mari si de aia nu poti scoate capul afara din bluza ( tricou, maieu ).
Sau... te referi la capul acela? UAU, IU HEV? Scoate-l cu clestele da-l in ****.

| crStyle a răspuns:

Dragule, tu ai 13 ani, eu am 17, nu cred ca esti in stare sa ma jignesti prin mijloace implicite. AHAHAHA