| DavidVilla7 a întrebat:

Salutare catre toata lumea! Am si eu o intrebare.
Ce inseamna ca baiatul sa faca primul pas intr-o relatie...adica la ce se refera?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Adica cea mai mare tampenie pe care am auzit-o. Nu pot sa inteleg ce e toata treaba asta. Daca iti place o persoana, ii dai de inteles. Mai cu perdea, mai direct dar faci asta. Nu e o regula ca baiatul sa faca primul pas. Mai opriti-va cu tampenia asta. Inseamna tu sa oferi tot si ea sa accepte cu drag.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Depinde in ce situatie te afli. A face pasul intr-o relatie adica daca sunteti certati tu fai pasul sa te impaci cu ea tu te duci la ea si stergi totul cu buretele

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Depinde in ce situatie te afli. A face pasul intr-o relatie adica daca sunteti certati tu fai pasul sa te impaci cu ea tu te duci la ea si stergi totul cu buretele.
Bye

| babygyrl a răspuns:

Atunci cand el face primul totul adica ii spune ca ii place de ea ca o iubeste, o saruta, o intreaba daca vrea sa fie impreuna, atunci cand sunt certati el sa isi cera scuze sa vine el cu idee, nu fata.

| pensionar a răspuns:

Iti prezint o zicala in loc sa-ti raspund femeia e ca un munte, trebuie permanent cucerita! trage si tu concluziile

| madelf a răspuns:

Pai, un baiat face primul pas intr-o relatie atunci cand la inceput el isi ia de mana partenera primul, cand el o saruta primul, adica el face primul toate lucrurile dintr-o relatie. Daca o tipa si un tip se plac si nu vor sa-si spuna, tipul ar trebui sa faca primul pas, adica el trebuie sa se intereseze de tipa, el trebuie sa-i ceara numarul de telefon/id-ul/adresa etc...precum in filmebig grin
Daca ai probleme cu... fetele poti sa-mi dai add happy_zooz te ajut cu cea mai mare placerebig hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El să abordeze primul fata, să o sărute, să îşi ceară scuze.Depinde în ce caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi depinde la ce vrei sa faci cu prietene ta. Daca vrei sa faci dragoste cu ea ar fi bine sa o intrebi u primul. Dar mai intai intreab-o daca e virgina, iar daca e ar fi bine sa o intrebi daca vrea sa o faca cu u sau nu. Am si eu o intrebare. Imi place un baiat din scoala de la mine dar el nu prea imi da atentie. Insa uneori se uita sa vada daca sunt sau nu in curtea scolii.Am nr lui, am vb cu el. Mia spus ca vrea sa se intalneasca cu mine nu mai ca are prietena. C
e sa fac?