| KriTiKaL91 a întrebat:

Salutare!
Ma baieti care is cele mai subtiri prezervative din RO?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativele Durex Feel Ultra Thin sunt considerate ca fiind cele mai subtiri si fine din intreaga gama de prezervative comercializate in magazinele si farmaciile din tara noastra.

| KriTiKaL91 explică (pentru corbulalbrosu):

Am vazut ca a aparut si Durex Invisible si ziceau ca asta ii cel mai subtire...

5 răspunsuri:
| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Ai încercat durex real feel?

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns (pentru KriTiKaL91):

Am încercat impreuna cu prietenul meu acele prezervative si a zis ca simte totul si ca ar fi ca Si cum nu ar avea

| miriam920 a răspuns:

Punga in care bagi senvisul