| Anonimul101 a întrebat:

Salutare, o intrebare adresata baietilor! A folosit cineva Maraton forte? Si daca da in ce mod de utilizare deoarece pe net sunt indicate ba 1 pastila, ba 2

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Se administreaza 1 capsula cu un pahar de apa cu aproximativ 30 de minute inainte

https://www.romsexshop.ro/......0-capsule/

| 1997onur a răspuns:

Si eu credeam ca este nurofenlaughing)) noroc ca pus doamna Sierra1 link și acum am aflata și eu ce este laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pastila străină ia cu un pahar mare de apa cu 2 ore înaintea raportului sexual.

| Zappy103u0 a răspuns:

:/