| Nionex a întrebat:

Salutare Prieteni.am urgent de un raspuns treaba consta in dragoste eu aproape o luna am decind m-am despartit de prietena din cauza ei se purta foarte rau si ciudat numi placea cum sa purta presupun ca avea pe altu si am ales sa o inlatur din viata am stat aproape o luna jumate in timpul acesta imi este dor de niste cuvinte frumoase sa ma plimb prin parcuri de mina sa o sarut imi lipsesc toate lucrurile acestea vreau din inima sa le am doar ca alta persoana in viata mea doresc sa am problema e ca vreau sa-mi gasesc o prietena dar nu vreau sa par insistent ca o lipitoare puteti sa ma sfatuiti ....va implor fetele poate dau un raspuns concret...dau FUNDA va rog urgent multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ella_Dany_1995 a răspuns:

Eu cred ca asta a si fost problema, ai fost prea insistent...sa stii un lucru : ca sa ii placi fetei, trebuie sa te comporti cu ea putin mai indiferent, sa nu fii prea dulce cu ea. Pina cind o vezi ca s-a indragostit, dupa asta iti poti arata toate sentimentele... daca iti mai place fata si daca are si ea sentimente fata de tine, sa stii ca nu-i tirziu sa reintoarceti relatiile care au fost odata.Bafta! Si sper ca te-am ajutat.winking

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Stai linistit, in curand se va gasi o fata care sa te placa cu adevart, sa se comporte frumos cu tine si sa te iubeasca sincer, dar mai ales sa stie sa pareciezsw faptukl ca tu esti un baiat iubitor si sensibil si vrei sa o faci fericita si sa fii si tu fericit alaturi de ea. Aprpopo, cati ani ai?

| Eusiatat01 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, sa se limpezeasca apele si apoi sa cauti alta fata pentru relatie. Acum, daca vei incepe alta relatie, iti spun sigur ca va fi un esec. Nu poti trai acele momente cu orice fata ce-ti iese in cale.