| alina_2450 a întrebat:

Salutare putet sa ma ajutati,, nu m-am sarutat inca niciodata putet sa-mi spunet ce trebuie sa fac, va rog! dau funda.

Răspuns Câştigător
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Stai linistita ca o sa vina si momentul acela [totul la timpul lor] si eu eram exact asa ba chiar m-am gandit sa numai ies din casa deloc sa nu-mi mai pese de nimic[poate chiar sinucidere ma simteam singura] si exact atunci am intalnit un baiat de treaba care mi-a cerut prietenia si asa mai departe stai linistita pentru ca va veni si momentul acela special love struck si atunci o sa iti aduci aminte de acest mesaj poate acum nu o sa-l prea apreciezi [zic din propria experienta] insa atunci cand va fi acel moment cu siguranta o sa iti aduciaminte de acest mesaj te pup si ai grija sper ca ti-am fost de folos!

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai posteaza o poza si poate se gaseste careva pe aici sa te ajutehee hee

| Teo_4002 a răspuns:

Pur si simplu i bagi limba`n gura si restul vine de la sine.

| kokkaina a răspuns:

Buna! ce sa iti spun totul are un inceput deci daca tie iti place baiatul respectiv si ajungeti sa va sarutati asa mai senzual nu rata si nu te emotziona lasate purtata de val si lasa-l sa ia initiativa daca u ai emotzii succes!

| Iuli_9028 a răspuns:

Lasa tot in voia sortii

| florinel_8567 a răspuns:

Simpluuu, sa te sarutilaughing