| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma sa slabesc ...trebuie sa mai dau 2 kg jos si nu stiu cum va rog spunet-mi o cura sau cv. dau Funditaa!:*

Răspuns Câştigător
| Dildau a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa tii o cura, ci sa iti schimbi stilul de viata, incearca sa mananci la ore fixe, de trei ori pe zi si o gustare sau doua, tot la ore regulate. Incearca sa nu te saturi la masa, cand simti ca ti-e foame si n-ai cum sa mananci bea niste apa( sau inainte de masa) si fa exercitii. Daca n-ai cum sa iesi din casa fa genoflexiuni, abdomene etc. Nu manca dulce si mesele sa nu fie foarte grase.Nu ai mult de slabit, asa ca o sa-ti fie usor big grin.