| Judas6k a întrebat:

Salutare. Stiti cum se numesc 2 filme primul : este vorba de un pshiopat, care omoara femei, le leaga de garduri de orice, si scrie un verset.
Al 2 : 3 Pshiopati, omoara femei, le arunca, au o dubita, si omoara multe femei, le spanzura etc.Nume? Funda...Sau ceva asemanator.

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Nu stiu exact, dar daca iti plac filmele cu psihopati recomand cu caldura : "perfume:the story of a murderer" si "teroare pe podul londrei". have funwinking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat