| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am fost la tara la o inmormantare.La intoarcere, asteptam autobuzul in centrul satului. A sosit in sfarsit, si din el coboara o prietena veche pe care nu o mai vazusem de 4-5 ani si cu care eram foarte apropiat cand stateam acolo cu lunile la bunici.Nu am apucat sa vorbesc mare lucru cu ea deoarece eram pe fuga, dar simt ca m-am indragostit de ea si sunt foarte bulversat, ma gandesc la ea tot timpul. Din pacate distanta nu imi permite sa fiu cu ea.

Nu stiu ce sa fac sa-mi revin.Nu prea am pofta de mancare, imi fuge gandul tot la ea, imi vine in minte doar imaginea ei. Vreo sugestie? ..Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Waw, ce situatie.Si eu din pacate is la felcryingUite cand ai ocazia, daca sta aproape de bunicii ta [ asa am inteles] pai, du-te in vizita, cerei id de mess, numarul de telefon, si tineti legatura! Merita! Daca o iubesti, fa tot ceti sta in putinta k so vezi, du-te la ea! Na iti urez bafta! Imi dai o fundita?big grin

1 răspuns:
| dorykutza a răspuns:

Sincer e forte interesanta aceasta "poveste" dar sincer nu stiu pentru ca si eu incerc sa uit pe candva si nu pot
succes