| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani, prietena mea e mai mare ca mine cu un an, ea susține că este virgină și că nu a întreținut relații sexuale în trecut, susține că ea este încă virgină. Suntem împreună din 8 Aprilie 2018. Cateva luni ne-am văzut de 2 ori și ca orice alt cuplu presupun eu..ne-am închiriat o cameră de hotel, în care ne-am dorit mult sã facem pasul cel mare, dezvirginarea. Însã nu a vrut când am fost în momentul de a o face. A zis că nu e pregătițã și îi e rușine, eu ca un om înțelept am înțeles-o, însă mi-a scris mult prin mesaje că vrea să trecem la pasul următor, adică acesta, eu nu știu ce să spun sincer oameni buni, adică îmi trimite nude-uri, poze nude și îmi vorbește foarte pervers. Ea e din Dâmbovița și eu din Călărași, pentru ea m-am dus eu la ea, că așa e frumos din partea unui băiat, e cam secretoasă și misterioasã, privirea ei și gesturile, cuvintele, dă dovadă cã ea nu mai este virgină și mă minte cu nerușinare doar pentru că îi e teamă că eu mă voi despărți de ea, da e clar pur că asta voi face dacă voi afla că nu mai e virgină și că m-a mințit în tot acest timp. Eu vreau adevărul adevărat și pentru a afla asta am nevoie de ajutorul vostru, cum să o dau de gol? Cum să fac să scoată mai multe cuvinte pe gură care dau dovada că ea nu mai este virginã ci o mincinoasă ordinară? Mulțumesc mult, ofer fundă celui mai bun răspuns abordat acestui subiect.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Frate, chiar și dacă nu mai are himen, ea poate fi încă virgină. Există fete care nu-l au din naștere, sau care au o perforație foarte largă (naturală). Altele și l-au făcut praf singure „jucându-se". Dacă e cumva dintre astea, orice ți-ar spune ea, tu ai crede-o?!? Pun pariu pe ce vrei că nu.
Dar se poate și invers: are un himen de toată frumusețea (poate chiar unul mai rigid și greu de „spart"), în schimb și-a folosit mâinile, gura și anusul ca să „dezmierde" sute de „mădulare". Tu dacă o să reușești să i-o bagi în vagin, vei fi însă foarte fericit că ea a fost „virgină", corect?
Ei - vezi ce relativă e această virginitate?!? las-o-ncolo și iubește-o dacă asta simți, sau desparte-te de ea dacă ești nemulțumit și caută alta, „corespunzătoare"!

| anonimul255 a răspuns (pentru mihai69):

Ea mi- povesit de trecutul ei Mihi69, și pare unul care declară că nu mai e virgină.
Nu știu ce să cred despre această situație, primesc multe cereri de la fete, chiar foarte multe, și îmi si scriu, dar chiar dacă ea n-are parola mea, eu nu sunt ca ceilalți sã îmi bat joc de un suflet pe care Dumnezeu mi l-a pus le tavã(valabil și pentru ea). A vãzut că am vorbit doar cu băieți prieteni, amici, nu cu fete. Ori suntem diferiți ori nu mai suntem. Dar ea tot se ascunde și nu-mi arată ce vorbește..parcă ar fi ceva acolo, mă rog, ști Mihai69? Dumnezeu v-a întoarce butonul back karma spre ăia care mi-au făcut rău, valabil și pentru ea dacă chiar e așa cum cred eu, nefericire, la mine fericire și bucurie. Eu aștept să vãd ce mai descopăr de la ea, dacă descopăr ceva ce m-ar putea distruge complet, o las în pace să și găsească fericirea în toți acei băieți, și își va da seama ce a pierdut, dar ști si tu, nu vei mai putea da timpul înapoi, mare regret în sufletul ei va fi. Că nu a fost cuminte. Sinceră. Și cu bun simț. Difefită. Si multe altele. Nu stau să explic atâtea pentru o fată. N-are rost, fiecare vom fi fericiti după dezamăgire. O fericire care ne va face să uitãm de dezamăgirea aia în cateva zile. O nouă persoana, cu care chiar simti ca e diferita si te iubeste cu adevãrat. O fată cuminte. Care sã nu iti dea semne si impresii și goluri cã ar fi opusul lui diferit, adică la fel ca celelalte. Fericirea va veni în schimb pentru persoana care și- bătut joc și nu a fost sinceră și nu ți-a spus tot adevărul vieții ei..mnah, Cam Niciodată. Suferință și chin pe viată. Eu fericit cu persoana potrivitã în dragoste și în tot ce e frumos și bun si dat de la Dumnezeu normal, ea in suferintă si chin pentru totdeauna, mare regret în inima ei va fi că nu a stiut sa ma iubeasca si sa fie cu adevarat diferita la momentul potrivit. Prea tarziu, too late în engleză. Multumesc tuturor pentru raspunsuri, pace vouă si respect tuturor membrilor TPU?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru tine conteaza mai mult o pielita sau sentimentele?! Sau doar vrei sa fi primul ca sa te poti lauda cu asta?! Inca nu ti-ai dat seama ca toata lumea minte?!
2-3 la mie se nasc fara himen! Ele ce sa faca, daca toti ar fi obsedati ca sa aiba ei ce rupe?!
Cu ce drept o etichetezi tu drept "o mincinoasa ordinara"?!
Tu esti cumva moralitatea intruchipata, daca asa scrii despre ea?!
Chiar nu iti trece prin cap ca nu are experienta, se teme, nu stie ce si cum sa iti spuna, etc?!
Despre Petting tu nu ai auzit?! Daca faceati asta la hotel si ii castigai increderea, poate erati in alt stadiu acum!
Revino-ti si pune mana si citeste, slefuieste-te, aprofundeaza gramatica si manierlee e grija la elegante, mare grija la igiena gurii, a mainilor cu care vrei sa o atingi, si a zonei genitale!
Manichiura sa fie scurta si impecabila!
SEXUL NU E CIOCOLATA!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pare deloc rusionoasa daca iti vorbeste atat de pervers si-ti trimite poze nud cu ea!
Eu cred ca se joaca cu tine, pentru a te atrage si a te face sa o doresti mai mult.
Poate vrea sa-i propui sa o iei de nevasta, sa fie sigura ca joaca ei de-a virgina te-a prins in plasa ei.
Imi pare rau sa-ti spun, dar nici o fata rusinoasa nu ti-ar trimite poze nud si nu ar vorbi porcos. este ceva ciudat cu fata asta si tind sa cred ca-i jartea care se intidne cu toti.
Chiar daca nu voia sa-ti dea parola eid e FB, putea sa-ti arate ea mesageria, daca avea bun simt, ca dovada ca-i sincera cu tine si nu mai are si pe altii in viata ei.
Desi eu cred ca are char foarte multi, dar prefera sa se joaca\e cu tine, ca sa obtina cat mai mulet avantaje.
Da-i pace, cauta-ti alta daca chiar te intereseaza o virgina, sau o fata cu bun simt.

| minrest a răspuns:

Tu ai ceva boala psihica pe directia paranoica, pacat de tine ca esti baiat tanar; dar mai mare pacatul ca o sa sufere multi altii nevinovati; ''e cam secretoasă și misterioasã, privirea ei și gesturile, cuvintele, dă dovadă cã ea nu mai este virgină'', vezi cum o impresie a devenit la tine dovada, trateaza-te ca nu te vad bine.

| SkyPilot a răspuns:

Tu pornesti pe ideea ca te pacaleste.

| anonimul255 a răspuns (pentru SkyPilot):

Mi-a povestit de trecutul ei și nu cred că ea mai e virgină... după câte spune, se dă singură de gol mâncați-aș gura, nici măcar nu îmi dă parola ei de Facebook, cine știe cu câți vorbește.

| SG1995 a răspuns:

Hai de capu' mi-a, tăticule, să fugă de demenți penibili ca tine.
Cică nu ți-a dat parola la Facebook laughing, co-aie ești mă-sa și ta-so?

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ești genul gelos și posesiv nu e bine. Important e ca fata asta sa fie corecta cu tine în prezent, ce te interesează trecutul? Și în plus parolele de pe Facebook și alte situri nu se dau, doar dacă ești de la politie. O persoana care începe cu chestii de genul asta nu este o persoana ok pentru o relație, nu poți sa intri asa în viata unui om sa i controlezi la modul asta viata, ori ai încredere ori nu.

| Goete a răspuns:

Mie mi se pare atitudinea ei normala. E curioasa si vrea, dar cand soseste momentul concret, se sperie si da inapoi. Si probabil stie de ce, pentru ca tu vorbind astfel despre ea probabil a observat si in comportamentul tau cu ea, ca nu esti persoana adecvata pentru a isi incepe viata sexuala cu tine.
Pe de alta parte, la ce te ajuta sa dezvirginezi o fata care a luat deja sute de *** in cur (nu vorbesc de ea) si ti se prezinta ca virgina?
Si in ultimul rand, depinde de structura himenului. Poate fi virgina si sa nu iti dai seama

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu poți spune dacă prietena ta este virgina dacă nu ești ginecolog tongue, ceea ce pare puțin probabil.
Acum revenind la întrebarea ta, de ce alte dovezi mai ai nevoie când este destul de evident ca fata asta este orice, numai virgina nu. O virgina nu ar trimite niciodată poze nude, nici nu vorbește pervers. Ea este doar o timida.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Pai a zis ca nu e pregatita s-o faca cu tine, asta dupa ce te-ai dus pana la ea in oras. De ce asta? Crezi ca s-a prefacut? Daca a mai facut inainte nu avea cum sa aiba problema asta

| natalia7prut a răspuns:

E posibil să fie mai curajoasă când stie că nu ai cum să ceri ce vezi si de asta îți trimite poze cât de virgină e ea ai să afli si ai să vezi cat de experimentare e când se va întâmplă nu stiu ce i ai zis tu dar nu i frumos de nu mai era virgină si va ti întâlnit deja sigur ajungeai acolo.