| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Am întrebări atat pentru baieti cat și pentru fete.
Ati face sex cu persoane din strainatate,din afara Romaniei?
Si daca da ce nationalitati ati prefera?
Mie unul mi-ar placea sa fac sex cu o fata de pe fiecare continent al lumii si cu una din fiecare rasa umana(cu o negresa,thailandeza,cu o fata din America de Sud sau Mexic, cu o fata din sudul si nordul Europei si cu o araboaica)
V-ar placea ai voua sa faceti sex cu o persoana de pe fiecare continent al lumii?

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Salut,
1. Da, as face sex cu o o femeie din alta tara, de alta origine si de alta culoare, ar fi super fain, adica sa fie un moment intim intens de durata, nu doar 1h ca nu intelegi nimic.
2.nationalitatea poate fii oricarematata timp cat ea are aceeasi dorinta ca a mea, si exista atractie, e tot ce conteaza.
Imi place ce citesc la tine, dar sti ce ar fi cel mai fain? sa "adopti" o fata de pe alt continent, cu care sa intemeiezi o familie.mie unul mi-ar place o chinezoaica, o japoneza, o koreanca..alea care atunci cand se ***, chitaie laughing..Nemtoaicele sunt nebune dupa ***, nu se satura oricat le-ai da, Rusoaicele daca le dai bautura, amortesc si te uiti la fata lor, nu zic nimic, doar sunt hipnotizate..Americancele mi se par cele mai sexy, au niste sani super. ENglezoaicele sunt praf, Moldovencele noastre sunt cu adevarat pasionale, pe cand Romancele noastre sunt adevarate curve, mimeaza mult si degeaba. Gandul de a face sex cu cate o ffemeie de pe fiecare continent, mi se pare mediocru, gandul de a face sex/dragoste cu toate femeile de pe fiecare continent, ma incanta foarte mult.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu visez sa fac sex cu brazilience si negrese din Nigeria

| RAY a răspuns:

Femei frumoase sunt peste tot in lume, desigur ca ar fi o experienta unicata, deci eu as merge la vizitat muzee prin lume

| Eireann a răspuns:

Nu incerc sa bifez niste cutiute cand aleg un partener sexual. Acum sunt in relatie cu un irlandez, in trecut am fost cu un portughez si un baiat din Africa de Sud ( dar era alb). Tine de personalitate si compatibilitate, nu de positionare geografica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coreeni. ❤
Negrii. happy
Spanioli.
Americani.
Singura rasă care nu mă atrage de pe Mapamond cred că ar fi indienii. happy
Dar cum trăiesc într-o regiune cu mulți țigani, mă atrag uneori și aceștia, deci pot spune că și indienii, țiganii fiind urmașii indienilor.
Toate rasele au cumva o frumusețe a lor, dar cei menționați de mine, au ceva aparte pentru mine, cred că ar fi cultura lor.

| timidu89 a răspuns:

Chinezoaica și negresa

| Fantaspirit a răspuns:

Cu o chinezoaica și cu o unguroaica

| Genevaaa a răspuns:

Cu africani sau din orient