| Alexandru197 a întrebat:

Am mai venit cu o intrebare mai acum ceva timp si va mulțumesc pentru sfaturi. Am o problema, o visez într-una pe prietena mea mai tot timpul ca este mereu langa mine si ca este fericită cand este cu mine si brusc ma trezesc din acel vin fiindca SIMT CA CEVA IMI TRAGE PERNA ORI MA TREZEZTE CEVA. Nu am mai văzut-o de aproape 1 luna de cand a inceput epidemia asta cu "Coronavirus" si poate din această cauză o visez?

Răspuns Câştigător
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Da, ca te gândesti mereu la ea.
SIMT CA CEVA IMI TRAGE PERNA ORI MA TREZEZTE CEVA pentru ca din ce stiu eu subconștientul tău este treaz si tu fiind foarte obosit nu stiu ce sa zic e o senzatie ciudata si eu o mai pățesc, probabil ti e urat de ceva sau visezi urat.
Mie una imi este teama cand raman singura acasa ...Si cand mi se intampla asta simt cum e cineva lângă mine se aud parca si pasi pe parchet si eu nu ma pot misca zici ca sunt paralizată desi aud ce e in jurul meu, probabil e doar imaginația mea si cand ma trezesc nu e nimeni in jurul meu e liniste si pace.
Cauta documentare pe Youtube si uita te.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, ți-e dor de ea.

| Alexandru197 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Mulțumesc ca ai observat si chestia cu "trage de perna ori ma trezeste cv", mai toate serile o visez...