| Intrebarilemele26 a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de cativa baieti experimentati pentru raspunsul meu. Cum stiti bine, noi baietii avem aceea "ata" care leaga capul penisului de partea inferioara de jos, parca gland se numea. Am o problema, mi s-a rupt. Am avut parte de acte sexuale inainte, o singura data cu o virgina, care si in momentul de fata cu ea am in continuare, este prietena mea. Dupa cum stim, o fata care e proaspat dizvirginata e "stramta", eu unul tot simteam o senzatie de discomfort la inceput, pana se uda ea, pana ne "incalzeam" dupa, nici un fel de problema. Dar. se pare ca ultima data, exact cu putin inainte sa se ude bine si sa nu mai avem nici un fel de problema, am vrut sa umezesc putin locul si sa o scot. Cand am facut-o, am vazut ca aveam sange, iar un fel de vena foarte subtire ca o "ata" era rupta de acolo, instantaneu mi-am dat seama ce s-a intamplat. cu toate ca eu credeam ca am o ata elastica ce s-a intins si nu mi se va mai rupe. Ei se pare ca s-a rupt. Treaba arata ciudat, acea ata care s-a rupt de acolo, inca este prinsa de cap, adica gen..mai este o ata dedesubt. Cum trebuie sa se rupa o ata? Sa fie desprinsa de pe cap si se poata "belii" uniform? Fara sa mai tina putin sus? Nu stiu, poate este amuzant.dar chiar nu stiu cum sta treaba. Tin sa spun ca mai mult de o mica senzatie de discomfort nu a fost, sangerarea a avut loc, intr-o cantite nu prea mare, cat sa ma sterg de 2 ori cu un servetel. Asta s-a intamplat acum 2 zile 13.12. 2013. si cand urinez sau cand intra penisul in erectie apare o senzatie de discomfort si putin dureroasa. M-am dat cu niste crema de galbenele sa nu se inflameze si sa cicatrizeze. Ce sa fac? Sa mai astept putin sa se vindece si sa o fac iar? Sau sa merg la spital si sa execut aceea operatie de fimoza, chit ca nu am nevoie, dar ca sa fie mai igienic si mai ok. Se mai poate rupe cate putin? Pentru ca eu cu prietena mea ne oprisem atunci. Apropo, am inteles ca daca nu ai acea ata, cica este mai igienic. Astept raspunsuri serioase, spune-ti-mi cum a fost si la voi. celui mai serios si bun raspuns ii voi da funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbeste cu un doctor ai sangerat nu prea ok tu esti baiat nu fata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e nimic grav