| Tanase_Alexandru_1983 a întrebat:

Am si eu o întrebare.
Cum imi pot mari penisul fara operație estetica? Rog seriozitate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, pentru ca nu exista nici un tratament care sa faca acest lucru.
Penisul este mostenit de la tatal tau si creste, doar pana la 16 ani.
Din paacte, nu exista tratamente sau creme care sa-l mareasca, singura solutie de marire a lui, este cea chirurgicla, a si doar cu 2-3 cm, dar riscul de a nu reusii operatia si a ramane impotent, este foarte mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Scurt, clar, sigur, concis, NU POTI. Nici cu operatie si nici fara. C'est la vie, dragul meu, vorba romanului amarastean. laughing

| mihai69 a răspuns:

Te uiți cu lupa la el.

| alina2k18 a răspuns:

NU ai cum, de ar fi asa usor nu ar mai fi femeile tristewinking hihihi

| asdf2kpower a răspuns:

Leagă un chetroi de el.