| anonimouszzzzz a întrebat:

Dacă ai o problema cu scularea penisului din cauza masturbarii și după treci la, a face dragoste cu partenera se poate remedia problema cu penisul? Sa nu mai moara ".

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Experienta sexuala se obtine si se acumuleaza in timp. Uneori trebuiesa treaca chiar si 2-3 ani pana in momentul in care ''ala micu'' va asculta comanda si se va conforma vointei tale. big grin

| doctorandus a răspuns:

Masturbarea nu produce disfunctie erectila.

| Freya1 a răspuns:

O sa se remedieze in timp problema asta doar trebuie rabdare din partea ta si a partenerei

| Emilian65 a răspuns:

Pentru a remedia problema, este bine sa faci o pauza la masturbare. Daca nu faci aceasta pauza, vei avea probleme, in continuare, cu erectia.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Deci masturbarea excesiva îți stoarce penisul si boasele de puteri. Un timp in care dânsul face pauza de câteva zile, saptamani, o sa ii revină puterea. Circulație sangelui in penis este principala problema a erectiei, aceasta fiind foarte scazuta. Dar uneori si probleme ale hormonilor. Dupa ce ai incercat vreo 2 acte sexuale, începe sa revii la normal.

| anonimouszzzzz explică:

Va mulțumesc tuturor pentru răspunsurile minunate!