| adidavid a întrebat:

Buna vreau raspunsuri serioase am penisul curbat oare de ce si cum se poate remedia aceastra problema

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa.gasesti mereu pozitia favorabila fiecarei partenere.tu nu vezi ca astia cu el drept mereu sant inselati de partenerele lor.de cecrezi ca se spune in popor; neamprost de p..la stramba? fiindca sant invidiati, ca sant buni la pat.

5 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Salut. Nu ai cum sa iti remediezi aceasta problema, si nici nu trebuie sa te ingrijorezei. Exista trei tipuri de penisuri: 1. curbat spre stanga, 2. curbat spre dreapta, 3. drepte.
Penisul tau este curbat, deoarece in boxeri il tii mai mult pe o anumita parte, si astfel el asa se obisnuieste.

| DoctorStieTot a răspuns (pentru cryssu2008):

O mica adaugire!
4. curbate spre anterior; 5.curbate spre posterior.
Nu e vorba de cum sta in pantaloni si nici de mana cu care te masturbezi. E pur si simplu normal.Asa cum 99% din fete au un san mai mare decat celalalt asa e si la noi. Mai mult, sau mai putinbig grin
BV Baloo

| Azµre a răspuns:

Cum a stat în pantaloni sau de la masturbarea în exces înspre o singură parte. Remediere îi schimbi poziția în pantaloni și îl masezi în fiecare zi cu o cremă cu ph neutru în partea cealaltă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul curbat este normal si nu afecteaza viata sexuala. Nu are de ce sa te deranjeze. Sa stii ca esti informat gresit: penisul curbat in sus este extrem de rar. Majoritatea baietilor au penisul drept. Exercitii fizice eficiente de indreptare nu exista. O interventie chirurgicala este extrem de dificila datorita vascularizarii si inervarii intense a penisului si prezinta riscul de a pierde complet functia organului. Nu cred ca exista medic sa accepte sa faca o astfel de interventie pentru un caz ca al tau. Nu te mai gandi ca ai nu stiu ce de facut, pentru ca esti normal. Nu ai nevoie decat de mai multa incredere in tine.

Răspuns utilizator avertizat