| Rockett a întrebat:

Salutare TPU dati-mi si mie cateva declaratii frumoase de dragoste pentru iubita mea ( cea/cele mia frumoase dedicati primesc funda )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu te iubesc de mor, de acolo din corason. (merge la toate fetele replica)

| xAle a răspuns:

Cand iti vad curul ala bombat as da in el toata ziua [Incearca asta]laughing

| AnonimLove14 a răspuns:

Asculta aici:nu ii poti spune niste declaratii de dragoste care le-a mai spus si altcineva.Ce esti tu Xerox? Daca vrei sa iasa bine spune-i ce ai in suflet. Daca ma gandesc mai bine daca ceri alcuiva sa iti spuna niste declaratii de dragoste pe care dupa aia sa il le spui ei nu stiu cat de reale sunt sentimentele tale pentru ea...