| NeneaZacusca a întrebat:

Eu sunt zacusca cu ciuperci si imi place de o zacusca cu vinete... Dar ea nu stie.Cum as putea sa ai spun ca o plac? Daca ai spun si nu ma vrea? sad Va rog ajutati-ma FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te prezinti la ea cu un ghiveci calugaresc preparat ca la mama acasa. Ii va lasa gura apa nu alta. big grin

| NeneaZacusca explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc Cred ca o sa ai placa!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Combinati-va intr-un ghiveci si isi va da seama singura.

| Violleta2022 a răspuns:

Rugati rosia sau ceapa, sa va faca lipeala!

| seth2016 a răspuns:

Fratilor, relatii normale vreti in seara asta? rolling on the floor Unu cu jessica alba, altul' nu stiu cum..., tu cu vanata.

| NeneaZacusca explică (pentru seth2016):

Asta e viata dar nu ma pot abtine cand am vazut Acea zacusca de vanata...pot spune ca a fost dragoste la prima vedere

| Kira5854 a răspuns:

Zacusca... pai pentru asta am un singur raspuns : "arata-i ciupercuta, nenea" laughing

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Mai bine treci pe la ora de romana