| Kraxy a întrebat:

Mi-am facut un server samp RolePlay, mai am nevoie de un forum.
Cine se pricepe la facut forumuri bune[si eu ma stiu dar nu prea stiu sa fac unele lucruri pe el.]?
Ofer admin level 1339 pe serverul meu pentru cel care imi face un forum calumea!
Pentru informatii add: floryyn_floryn28@yahoo.com
Multumesc anticipat!happy
P. S. Scuzati categoria

1 răspuns:
| MihaiTT a răspuns:

Iti trebuie php, mysql si apache
forumuri gasesti open source pe net, cam toate au installere deci in principiu urmezi pasii din documentatie
Despre partea cu adminul "nu multumesc" am destule pe cap happy