| Florin16 a întrebat:

Salutare TPU,
Vreau si eu un server de samp, ma gandeam sa cumpar host dar treaba este ca nu stiu sa fac serverul... Daca este vreun scripter sau cineva pe aici care se pricepe sa faca sau are deja vreun server facut RolePlay ar fi perfect. Cine ma ajuta va primi admin pe server + pe forum + FUNDA pe TPU.RO.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| TzAkS a răspuns:

Am eu server si caut admini.

HostName: Troy-Gaming RolePlay
Address: samp.troygaming.com:7777
Players: X / 50
Ping: 21
Mode: •Troy-Gaming V1.4•
Map: •LS•|•SF•

Add tzaks_bv

| KawaiiBroccoli a răspuns:

188.40.86.76:8024 incearca-l pe asta dupa mine e cel mai tare

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Da add la alan_memet si iti dau eu detalii

| Tantan a răspuns:

Hey sall. vreau eu sa fac server de samp dar nu am cu cine. ce zici te bagi? ia id meu tantan_ionut_00 ca si eu caut pe cineva cu cine sa fac server de samplove struck

| Victor_Ivanov_1998 a răspuns:

HostName: [0.3x] Gta.Minix.Ro - The Godfather
Address: 188.212.105.199:7777
Players: xx / 50
Ping: 10
Mode: Godfather © Minix.Ro
Map: San Andreas