| DavidCostin2000 a întrebat:

Salutare TPU, sa trec direct la subiect.M-am indragostit nebuneste de o fata de companie.O chem intr-una la mine, i-am spus ca o plac mult si vreau sa am o relatie cu ea..eu am 28ani si ea 20ani.Nu stiu ce sa mai fac, de fiecare când iau bani o chem la mine.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Dacă tu crezi ca e o idee buna poți discuta cu ea, ești destul de matur ca să ți dai seama dacă are rost sau nu sa porți asemenea discuție. Una peste alta eu cred ca e doar o atracție ea îți oferă ce ai tu nevoie, nu face confuzia între plăcere și dragoste, nu cred ca va cunoașteți la un nivel prea profund

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spuns a te mai gandesti, ca nu vrei sa te insori cu o prostituata, nu?
Esti destul de mare de varsta, ca sa intelegi ca o prostituata vine doar pentru bani la tine. Cum nu esti bogat si nu-ti permiti sa-i dai totul timpul bani, nu va fi niciodata a ta, ci a tuturor.

| Plato a răspuns:

Prietene, "din cocos nu faci gaina, nici din curva gospodina".
Sa nu crezi vreo clipa ca o faci tu femeie de casa. laughing Mereu va apartine domeniului public, poate isi pune intr-o zi Primaria monopolul pe ea.
Vezi cum e, tu astepti sa iei banii sa o chemi, timp in care ea se intinde cu tot jegosul. Nu are viitor o astfel de relatie, ca ea nu poate si nu vrea relatie, ea vrea bani.
Nu te-ai indragostit de nimeni, te atrage doar fizic. E o diferenta uriasa.