| Rauletzu2002 a întrebat:

Spuneti-mi niste semnale daca o fata ma place.Dau fundita.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bip,Bip,Bip,Bip.

| Dorotheea21 a răspuns:

Semnale? surprise
Luminoase sau acustice?
Ca nu mai folosim din astea, fetele mai timide prefera Morse iar cele mai dezinhibate iti vor lasa chiloteii in banca.batting eyelashes
Unele mai introvertite, respira intr-un ritm accelerat atunci cand se afla in preajma celui pe care il plac, dar la sub 15 ani, voi le confundati cu Vader sau cu un inceput de astm, de aia-ti spun, cel mai sigur semnal, e o pereche de bikini in banca.
Arta este sa iti dai seama ai cui sunt. happy

| Damonana a răspuns:

1. Se uita la tine si cand iti intorci privirea spre ea, se inroseste si isi muta privirea
2. Cand vorbesti cu ea, legat de orice, nu poate sustine contactul vizual(adica nu poate sa se uite in ochii tai prea mult timp)
3. Se balbaie/emotioneaza in prezenta ta
4. Cand intra in clasa/incapere in care esti tu, se uita direct la tine
5. Iti ia apararea in fata celorlalti
6. Rade la glumele tale
7. Incearca sa fie mereu acolo unde esti si tu
8. Incearca sa te bage des in seama sau daca trece o perioada in care nu vb, iti scrie ea
9. Iti raspunde relativ repede la mesaje
10. Daca ii pomenesti de alte fete de care iti place sau ceva... exista posibilitatea sa fie geloasalaughing)
Cam atat fac euhappy sper sa te ajute:*