| Rauletzu2002 a întrebat:

spuneti-mi care ar fi niste semnale ca o fata ma place de multe ori se uita dupa mine chiar si pe ascuns si o prind se rade la glumele mele spuneti-mi voi daca s-ar putea sa ma placa si care ar fi si alte semnale

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te place, nu mai intreba. Intra cu fata in vorba, dai ai grija sa nu o dai in bara. Bafta

| TCosminn a răspuns:

Daca faci glume bune si rade, nu e cazul, daca faci glume proaste si rade, e posibil sa fie cazul. Fetele se uita atent, pe furis, nu te baga direct in seama, te cauta prin mesaje sau internet, se intereseaza de tine, isi trimit prietenele la tine etc.

| DroIja a răspuns:

S-ar putea să te placă. Alte semnale sunt: respiră, clipește când te uiți la ea sau pe ascuns.