| Lucifer666 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o intrebare pentru jucatorii de FIFA big grin Cum fac si eu sa joc ONLINE nu MULTYPLAYER. GAME MODE >- PLAY ONLINE dupa aceea se descgide o alta "fereastra" unde ar trebui sa ma joc. dar cand vreau sa-mi fac cont imi trebuie un cod. Stie careva dintre voi ce cod trebuie, de unde sa-l iau?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| smeeagol a răspuns:

Daca vrei sa te joci fifa online(ma refer la 2010 ) trebuie sa cumperi jocul original.
Exista si FIFA ONLINE 2 il descarci de aici http://fifaonline2.iahgames.com/Site/Content.aspx?Id=30 cand il instalezi o sa faca el update vreo 30 min faci cont pe situl lor si gata testat de mine.

9 răspunsuri:
| Adolescentul a răspuns:

Ehhh daca aici la dragoste si sex u consideri ca intrebarea are legatura cu erubrica asta sincer cand voi pune o intrebare si vei raspunde la ea eu i`ti voi da fundita!happy La conversatii nu ai reusit sa o pui?happy offf

| Macho a răspuns:

Nu mah nu. nu ii asculta pe baietii de mai jos.

On-line se joaca la Multyplayer, si la Direct Ip. Da add la andr3i. m4ch0. si iti explic, nu e greu. Nu iti trebuie nici un joc original.

| Macho a răspuns:

Claudiu10 - Da add la andr3i. m4ch0, si facem un 08, asa de distractie. big grin

| uNu_2249 a răspuns:

Nu stiu straight face
Si eu am incercat pe acolo dar e complicat...nu ai jocul original nu? ca poate ala e un motiv de nu ne merge.
Oricum am observat ca pe acolo trebuiesc cateva configuratii.
Nu stiu cum stau treburile si nu stiu cu ce se mamanca acel,, Play Online''.

| uNu_2249 a răspuns:

MachoMan trebuia sa zici:,, sa nu ii asculti pe baietii de mai sus''; pe

dar el se refera acolo unde scrie,, play online''.
nu unde scrie,, multiplayer'' si care se joaca prin direct ip(unul da host si celalalt care a scris ip da connect).
Am si eu aproximativ 3 ani de fifa in retea si mi-am dat seama ca nu se refera la astawinking

| CatalinMG a răspuns:

Iti trebuie jocul original pentru a putea juca pe EA Online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mah ai dreptate codul e 12345 100%sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ie codul la
fifA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau raspunsul daca imi dai contul tau sa jocu si eu pe el