| BoT1441 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o mare dilema...De ce fetelor le plac atat de mult baietii astia "trendy". Trendy pentru mine este 70% moda "coka" Adica na. Creasta ca de gay, haine stramte, ochelarii mari ca ochii de extraterestru. Ma intelegeti. Eu sunt rapper, dar mai rar ma intalnesc cu fete carora le plac rapperii. Ele ii prefera tot pe aia cu creasta si haine stramte laughing
Deci va intreb inca o data. Ce vedeti la cocalarii aia? oh go on

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oho vad ca lasi informatii despre fete aici, mai ales nu stiam ca au gusturi asa naspa laughing hai la o berica si o facem lata. Nu ma aflu in Romania dar orice noutate e bine venita.

| Castiel a răspuns:

Aaa aia cu pantaloni mulati jumate care le intra in cur,care stau in cluburi cu cocaina pana in nasul narilor si sunt porci pai este logic:
Fetele in ziua de azi se uita la fizic aproape toate! Si probabil ele fiind proaste/naive au vazut ca asa este la moda si isi zic cam asa presupun "vai uite aia e la moda trebuie sa fim si noi draga ca daca nu vine grimm reaper si ne taie capul!" pe scurt din prostielaughing pur si simplu sunt proaste mai ales ca tipi aia arata gay! adica WTF pantaloni mulati?rolling on the floor odata ma uitam la unu din asta si credeam ca e fatalaughing cand m-am uitat din fata mi-a venit sa vomitlaughing
Asa sa revin la intrebare si pe scurt ele sunt proaste numa se uita la fizic, si le intereseaza ce este la moda ele fiind orgolioase/rele vor sa fie cele mai tari in frumusete si poate iesind cu un coka la moda thinking eh curve poate tu zici ca majoritatea fetelor ii plac, pai in Romania majoritatea fetelor sunt curve!

| Deny1333 a răspuns:

Eu ador rapperii, puștiule. din ce ai descris tu, ăia-s... bleach! oh go on
eu văd doar niște snobi ce nu văd de lungul nasului și vor să se dea mari că-s băieți de cartier, dom'le. habar n-au ce înseamnă într-adevăr viața de cartier, dar deh... they keep dreaming. oh go on nu toți sunt așa, dar... sunt destui oricum.

P.S.: ce rapper consideri că [,] cântă cel mai bine? [cel pe care-l preferi tu.winking aștept răspuns. ]

| VadTot a răspuns:

Prietene asta-i moda din ziua de azi in Romania ce vrei sa le faci? Asa ca nu ai ce sa faci decit sa nu te mai framinti atita si sa mai astepti si tu un an doi si poate la anul este la moda ceea ce vrei tu cum si cum iti placelaughing)Nu poti sa critici pe cineva dupa gusturile care le are indiferent daca nu i pe placul tau.Fiecare place pe cine vrea si asta este.asa cum esti tu asa sunt si ele ei.ok? poate nici ele nu au o parere buna despre tine si probabil la fel ca tine isi pune si ele aceeasi problema si se intreaba cum te intrebi tu.ok?

| ionela22 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel, unele daca iubesc o persoana o plac asa cum este si nu conteaza stilul vestimentar.Cine te place te va iubi asa cum esti nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni.Alte fete prefera asa pentru ca simt ca ei sunt mai romantici sensibili etc

| Phutui a răspuns:

Mda, tu te stresezi din cauza asta? laughing sunte fete pentru toate categoriile.ca astia is mai multi e partea a doua.stai lin! nu iti mai fa griji in privinta "fanilor " de genu!

Iceman, treaba cu berea suna bine! cu facutu lata nu prea, nu e genu meubig grin

Uite ILOVEYOU e prima pitipoanca[acu o sa urlati "hua analfabetu "ca am scris cu "tz" de fapt am facut asta intentionat pentru a mentine savoarea cuvantului] mandra de statutul ei social.ii place un tip cu fes pe cap, ochelari de soare pe cap si daca umbla cu scobitoare in gura e perfect! felicitari ei!

asadar in final revenind la oile noastre, rockeritele is cele mai tare fete:X din toate punctele de vedere!

| zizibela a răspuns:

M-ai nou la moda e acum rozul acela fucsia laughing am vazut tot felul de specimene cu pantaloni, chiloti, tricou, camsa, etc laughing
unu mergea cu bucile peafara rolling on the floor imi venea sa ma duc sa il apuc de ele laughing rolling on the floor dar poate imi luam o bataie buna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvana a răspuns:

Banul atrage femeia. Si cand zic femeie inglobez tot. Pitipoance, fetele sfinte si smerite, perversele, si in ultimul tip si copilele. (le incadrez in grupa femeilor, ca tot au ele pretentii de cadouri de 8 martie ). Iar in legatura cu tine, stai linistit. O fata trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru "imaginea" pe care o afisezi. Daca tie iti plac hainele largi si te simti complexat ca acum sunt la mare cautare astia mai "comerciali" sa le zic asa, nu fi suparat. Alea nu-s fete pentru tine. Sunt niste superficiale, care se uita doar la ce detine omu' nu cine e.

| SlimShady_8054 a răspuns:

Tu te referi la pitzipoancele de companie, ele prefera moda coka, asa cum o descri tu. Din pacate acest specimen se inmlteste din ce in ce mai mult pe cat mai multe teritori(de rap. rock. tehno etc. ). Crede-ma exista si fete care nu sunt interesate de aces stil de viata.
P.S: Eu sunt rocker deci te inteleg perfect. ( Chiar daca am la avatar o poza cu eminem)

| mee_4833 a răspuns:

Hmm...sincer mie nu-mi place genul acela de baieti. Nu am nimic cu baietii care-si fac creasta, dar nu suport baietii cu pantaloni mulati, ochelari din aceia maari. Si mi se par destul de interesanti rapperiiwinking. Byee!happy

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

De ex mie nu imi plac baieti de genul acela...mie imi plac baieti mai linistiti si cu capul pe umeri dar nici chiar "sfinti" asa mai cool dupa mine eu cred ca ce ai descris u mai sus se numesc gay...laughingnici eu nu stiu ce vad alte fete la eibig grin

| Bibb1 a răspuns:

Mie una.nu imi plac cocalariirolling on the floor deci yuuckkkkkkkkrolling on the floor

sincer mie imi plac rapperiihappy

si ca sa iti raspund la intrebare: trag si ele la banithinking

| BoT1441 explică:

Nu credeam ca moda din Romania o sa ajunga asa gay laughing Adica uitati-va la baieti. Arata asa gay... straight face In strainatate sincer nu am vazut ca baietii sa fie asa cocalarizati. Dar ma rog, aici in Romania manelele influenteaza negativ tinerii. (Aici intervine si muzica house. care adauga un strop de moda gay)

| Sheena a răspuns:

Eu iubesc genul asta de baieti! Pentru ca sunt frumosi si au baniwinking