| OanaNedelcu84 a întrebat:

Salutare tuturor! Nu de mult nu mai sunt cu baiatul care imi placea si imi place in continuare, noi ne iubim insa sunt unele problemesad. Vreau sa ma ajutati, vreau sa scap de tot, nu mai suport, zi, noapte plang, secunda, minut, ora. Nu mai vreau! Ajutati-ma sa scap de viata asta mizerabila si va rog nu incepeti : esti nebuna, inconstienta, imatura etc. Chiar nu mai suport si daca ati fi in locul meu v-ati dori moartea la fel. sad Ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Stiu ce simti. Si eu cu prietenul meu ne-am despartit desi ne iubim unul pe altul. Suntem despartiti de cam o saptamana. Uneori ne purtam ca niste prieteni alteori ca si cum am fi impreuna. Eu zic sa faci lucruri distractive sa te faca sa nu te mai gandesti la el :3. La mine functioneaza pana ma suna el xD.

| OanaNedelcu84 explică (pentru ImOnMyOwnWay):

sad La mine functioneaza doar cand sunt cu prieteni si rad... sigh in rest nu. Ceva de genu se int si la mine 'Uneori ne purtam ca niste prieteni alteori ca si cum am fi impreuna. '. sad Sper sa va rez si voi problema, asa cum sper si eu in cazu' meu.sad Te pup.

| OanaNedelcu84 explică (pentru OanaNedelcu84):

Prietenii* scuze

| deeyutzza94 a răspuns:

Buna happy
Fiecare dintre noi avem cateodata momente in care ne simtim singuri, avem senzatia ca nimeni si nimic nu ne accepta, ca totul ne merge prost..si pur si simplu spunem ''nu mai pot''. Stiu cum e sa nu poti fi cu baiatul pe care il iubesti, defacpt care e aproape de tine mereu dar pur si simplu nu il poti avea.Cred ca trebuie sa lupti pentru ceea ce iti doresti si nu cred ca e cineva in masura sa te judece pentru ceea ce faci.Laupta pentru baiatu` pe care il iub si pentru dragostea lui si sa nu mai spui niciodata ca vrei sa mori. Dai dovada de lasitate si unele persoane poate chiar abia asteapta sa te vada asa.
Sper ca te-am ajutat..si nu am nevoie de funda si doar ca intr-adevar tu sa intelegi ce am vrut sa iti spun.:*

| OanaNedelcu84 explică (pentru deeyutzza94):

Iti multumesc din suflet! Esti o draguta. sad Sper ca in curand totul se va rezolva... te pup dulce:*