| princess91 a întrebat:

Salutare tuturor!
Stie cineva un medic ginecolog bun in Craiova (femeie) si cam ce preturi are?
Sper sa ma ajutati si pe mine....am o mare nevoie de ajutor!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eurynomus a răspuns:

Iti pot spune un medic ginecolog prost la care sa nu apelezi nici o data. magdalena manolea de la spitalul 2, in schimb un medic bun e paitici petre de la acelasi spital

| princess91 explică (pentru eurynomus):

Multumesc, dar m-ar interesa foarte mult si un tarif ceva...

| eurynomus a răspuns (pentru princess91):

Prin cas e gratis, fara cas sincer nu stiu dar poti afla f usor

1 răspuns: