| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturot. cum sa incep? sunt virgin, am aproape 21 de ani,sunt foarte timid cu fetele in realitate,iar la discoteca nu am fost niciodata. am avut doar o iubita reala, iar apoi relatii la distanta, pe net si la telefon. in fiecare zi intru pe chat-uri (socializare) si mereu caut sa discut cu femei mature care sa aiba varsta intre 30-35 de ani. mi-am dat seama ca ma atrag femeile mature. nu stiu de ce,dar fierb hormonii in mine cand vorbesc cu o femeie matura,si incerc mereu sa fac in asa fel incat sa aud la telefon vocea femeii respective,si cand ii aud vocea ma excit la maxim,simt ca explodez,si mi-as dori sa fac dragoste cu ea,sa ma dezvirginez cu ea,tresar in fiecare secunda cand ii aud vocea. ador femeile mature,au ceva special. ador sa le ascult,sa le aud razand. bine,doar la telefon,ca in realitate nu am discutat prea multe cu femeile mature,fiindca sunt un mare internaut,iar in realitate nu am curajul sa ma destenui unei femei mature in legatura cu aceasta chestie. ce credeti, e posibila o relatie intre mine si o femeie matura, am vre'o sansa? ar functiona? ma atrag 100 % femeile mature, care sa aiba macar peste 25 de ani si pana in 35 de ani. mi-as dori sa fac dragoste,macar prima data,cu o femeie matura. voi ce ma sfatuiti? da,stiu, ca ve-ti spune ca nu sunt normal etc. dar astept orice critica, sugestie si incurajare eventual.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele vor tinerei ca tine si le gasesti pe internet daca platesti ai acces la toate tipele din tara ca asa merge sistemul. Daca o sa mergi doar cu astea de 30 de ani ai de gand sa ramai singur la batranete banuiesc sau ce faci tu stii... alta cauza e ca nu se compara cu astea tinere care nici nu ai vrea sa le incerci, parca zici ca sunt dacii 1310 de mana 2 laughing asa ca noroc cu alea milf.

| onasis1961 a răspuns:

Dragul meu! Problema ta se rezolvă uşor.Caută la matrimoniale, găseşte o tipă de 30-35 ani, stabiliţi preţul şi locaţia şi gata s-a rezolvat!
Avantajul este că respectiva are experienţă şi-ţi va fi uşor cu dezverginarea, poate văzând că eşti începător mai lasă şi la preţ! DE! Le plac şi lor cârlani tineri.
Şi mai mult ca şigur o să uiţi de timiditate! Să vezi ce tupeu ai să prinzi! Baftă!

| neutrino a răspuns:

De ce nu platesti o femeia?

| mgtow a răspuns (pentru neutrino):

Lasa-l ca sa nu prinda HIV si da bani de pomana ca nu simte mare lucru, am incercat eu varianta aia si nu e asa placut nu se compara cu una de casa care a stat singura mai mult timp.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Tu sti ce inseamna una de acasa?

| December a răspuns:

Pai chiar sanatos nu pari laughing. Si nu din cauza ca esti virgin. In fine..ca si sfat, poti s-o lasi mai moale cu site-urile de socializare si sa cauti ceva mai realwinking. Iesi si tu in societate si fa-ti cuostinte, prieteni si poate "sare" ceva de acolo.

| Kennziiie a răspuns:

Olla puppy dog eyes. Pai thinking, din cate am citit eu, mii se pare ca esti putin ca mine, timid in real, ''the best'' pe internet. Faza cu tipele mature. Hmmthinking, pai de obicei un baiat (de obicei puuutin mai micut decat tine) v-a tinde sa o faca pentru prima oara, cu o fata(femeie) mai mare decat el. De ce? Pentru ca ele au experienta si stiu cum sa se miste, ca sa-ti provoace placere, that's not a bad thingthinking Dac-o face prima oara c-o fata tanara (inca virgina), problema va fi urmatoarea: Nu poti efectiv s-o faci. Prima oara v-a durea (c-o fata tanara), adica pe ea o v-a durea, si mnah thinking, n-o sa puteti face prea multe, fiind amandoi noi in aceast subiect.
M-ai intrebat(ne-ai intrebat) daca credem ca ar fi vreo sansa. Eu una zic : go and try, big boy! N-ai ce pierde(decat virginitatea). Dar eu zic sa te opresti la 35 de ani, poate chiar la 30. Totusi tu ai 20 (+1 an ) e deja o diferenta prea mare(asta daca-ti faci planuri de viitor). Ai grija sa fii OK din plan medicinal, sa fii pregatit pshiihic, si sa ai curaj sa incerci. Dar pentru treaba asta, iesi din casa (thumbs up) ai sa vezi ca lumea reala nu e asa rea ^^.

Bafta >big grin

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

1.Daca vrei sa faci dragoste(sex) pentru prima oara fa cu o fata mai mica ca tine la varsta sau cel putin la fel, dar trebuie sa ai arati ca esti matur.Ai avea sanse cu femeile mature daca ti-ai schimba abordarea fata de ele si daca ai avea o mentalitatea lor.In orice caz prima impresie conteaza arata-le ca inca nu te cunosc! Funda?

| pna a răspuns:

Si mie imi pla femeile mature pana in 39 de ani de exemplu jenifer lopez are 43 si arata superb dar eu numai sunt virgin de la 17 ani,,, solutia este sa te duci la o prostituata sa prinzi putina experienta si curaj, sau daca este o femeie serioasa marturisestei ca esti virgin pentru ca va aprecia asta si isi va dori sa fie ea prima din viata ta