| PINKPERX2 a întrebat:

Salutare, vreau sa ii cer prietenia unei fete pe care o plac si invers (stiu asta)... cum imi recomandati sa fac?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand sa o inviti undeva unde sa poti vorbi in liniste cu ea si unde sa-i spui ce simti si eventual ii poti cere prietenia

| neutrino a răspuns:

Cum si invers?

| dragos9234 a răspuns:

FAta in fata.

| irrumator30 a răspuns:

Invit-o la un suc/pizza. Ofera-i un trandafir. O tinere de mana, un sarut. Si totul e rezolvat

| MariaIurascu00 a răspuns:

Pai...daca prietenia inseamna adica sa fiti impreuna...(hai mai, prietenia. dar in ce ani traiesti?) pai spune-i dragut. am inceput sa-mi placa de tine foarte mult si vreau sa te intreb daca vrei sa fii cu mine. dăăăăă ce e așa greu

| Angelicaa57 a răspuns:

Orice fata iubeste sa fie complimentata sa fie in centrul atentiei asa ca dai de inteles ca o placi si apoi cand sunteti singuri spunei..si totul va veni de la sinelove struck