| emanuel99 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un sfat. Deci. vreo 3 fete ma plac si au asteptari de la mine si in acelasi timp ele sunt prietene intre ele... Ce fac? Nici nu stiu cum sa aleg si nici nu vreau sa le stric prietenia straight face... Astept raspunsuri straight face
Multumesc anticipat.winking

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Fa-ti ordine in sentimente si vezi cu care te intelegi mai bine, la care tii mai mult. funda?

| emanuel99 explică (pentru MetalheadSatan666):

Ms. azi m-o intrebat toate daca vreau sa fiu cu ele si le-am zis ca le spun fata in fata si nu prea stiu totusi ce sa fac. happy

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru emanuel99):

Cum spuneam fa-ti ordine in sentimente alege-o pe cea la care tii mai mult si iti ceri scuze celorlalte