| altcinevaaa a întrebat:

Salutari, am si eu o problema, am fost astazi cu prietena mea acasa la mine si am vrut sa facem... dar se pare ca nu am reusit sa am erectie.Care ar putea fi cauza? Am avut o erectie foarte slaba si am reusit sa o fac, dar doar 1 minut. Mentionez ca a fost prima data la mine, si ca sunt fumator. Astept raspunsuri si sfaturi, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Inainte de sex exista

PRELUDIU

ati avut parte de asa ceva
daca nu cum ai vrea sa te exciti doar asa uitandute la fundul ei?

nu se poate asa ceva
sau se poate daca nai mai vazut asa ceva
dar mult mai greu

cel mai bine

1 PRELUDIU De circa 10-20 pana in 30 min daca sunteti in stare

dupa vine sexul

a da daca nu stii ce inseamna PRELUDIU

verifica putin pe google

daca te-am ajutat astept 1 fundita!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu e un semn bun ca nu ai avut erectie, dar poate fii vorba si de emotiile primei dati.Te-au coplesit si nu te-ai lasat dus de val.

La inceput e mai greu, insa trebuie sa inveti sa-ti controlezi corpul.

Sper ca o faci cu cineva la care macar tii.Sa nu te inhibe si asta...

Răspuns utilizator avertizat
| altcinevaaa explică:

Mai mentionez, si ca partenera nu prea facea nimic, statea si astepta, sa zic asa...

| altcinevaaa explică:

Nu-i problema de preludiu, ca nu am dezbracat-o si apoi gata, a fost si preludiu, ne pupam, o mangaiam, doar ca ea nu prea facea astabig grin

| nicole332 a răspuns:

Mai incearca o datalaughinglaughinglaughing