| vasilofdeny2 a întrebat:

Salutari cu respec! Am prietena si cand suntem noi doi singuri ma "incalzeste" iar dupa un timp ma doare zona inferioara impreuna cu testiculele.precizez ca sunt sportiv si am fost operat de VARICOCEL testicular acum 5 luni. ce poate sa fie? este normal?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este absolut normal sa te doara testiculele daca te exciti si nu ejaculezi. Este o durere minora, lipsita de orice importanta, care nu semnifica nimic serios. Daca chiar te deranjeaza, trece cu o ejaculare.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mergi la un consult urologic. Durerea in zona genitala nu este normala!

| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal. Daca te incalzeste fara sa faceti sex.Stai linistit.Cine ti-a raspuns altceva nu stie ce inseamna.Ca nu a trecut prin asta.

| Cl4x a răspuns:

Eu cred ca este ceva normal, se mai intampla.