| ValentinPandur123 a întrebat:

Salutari TPU. Nu stiu daca acesta ar fi locul ideal sa vorbesc despre fantezii sexuale, dar nu prea am multi prieteni asa ca o sa imi expun aici parerile.

Astazi in timp ce o faceam cu o prietena m-a intrebat daca mi-ar putea baga 2 degete in anus.

La inceput am fost putin scarbit de idee si am ezitat. Dar a fost si ea de acord cu sexul anal asa ca am zis de ce nu, pana la urma suntem tineri o viata avem.

Intamplarea face ca mi-a placut ce a facut ea acolo si acum vreau mai mult, dar ma simt ciudat sa ii cer asta. Acum ma gandesc sa fac singur acest lucru.

Voi ati incercat asta? Nu stiu ce este neinregula cu mine...

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salutari TPU. Nu stiu daca acesta ar fi locul ideal sa vorbesc despre fantezii sexuale, dar nu prea am multi prieteni asa ca o sa imi expun aici parerile.
Este un loc foarte bun.
Astazi in timp ce o faceam cu o prietena m-a intrebat daca mi-ar putea baga 2 degete in anus.
Adică în locul pe unde iese rahatul.
La inceput am fost putin scarbit de idee.
De ce ai fost scârbit? Fiindcă o asemenea provocare provoacă în mod natural scârbă.
Dar a fost si ea de acord cu sexul anal asa ca am zis de ce nu, pana la urma suntem tineri, o viata avem.
Sexul anal nu este sex, este porcărie, coborârea de la condiția de om la cea de porc. De aceea, nu. Sunteți tineri, aveți o viață și puteți alege să o trăiți ca oameni sau ca porci, cu toate că este la modă să fii porc, a devenit o normalitate.
Intamplarea face ca mi-a placut ce a facut ea acolo. Da, căci este o zonă sensibilă. Dar la ce servește acea plăcere te-ai gândit? Chiar, la ce? Spre nevoile vieții natura te îndeamnă cu voluptate și plăcere, dar acea gâdilare la fund la ce servește? Nu cumva ești pe drumul care te duce de la om, la neom? Desigur, ești tânăr, ai o viață în față, dar îți este totuna ce faci cu ea, doar fiindcă iubita ți-a băgat degetele în fund?
Adrian Păunescu are un vers.
Timpul vieții ni-i scurt,
Hai să-l facem curat.
Da, e plăcut. Dar e curat?

| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic în neregulă cu tine. E ok atât timp cât respectați regulile de igienă.

Răspuns utilizator avertizat
| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Din câte am citit, există o mulțime de cupluri - nu în România, dar în lumea întreagă - care practică acest lucru. Evident că e plăcut, având în vedere că în interiorul anusului se află glanda prostatică. Și, din fericire, nu este o practică neapărat pentru bărbații gay. Nu ești gay dacă faci asta, ești gay dacă te identifici ca fiind gay.

| DarkAngel69 a răspuns:

Am incercat si eu ceva similar dar cu vibratorul sorei mele mai mari big grin. Chiar daca nu esti gay este placutwinking.