| anonim_4396 a întrebat:

Saluttt. Am avut un chef, am fost mulți inclusiv colegii de clasa, faza e următoarea mi s-a pus pata pe o colega, aman2 am baut, aman2 am dansat si are iubit de 1 an si ceva, sunt fiert rau pe ea, smr de nu am înnebunit de tot ce fac sa uit, am un foc in mine...

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca fata nu te place nu ai ce sa faci nu o poti obliga sa faca sex cu tine fara sa doreasca si ea asta, poti sa o placi cît vrei, ramîi cu visele.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pai ce sa faci? Iti folosesti mana, faci un dus rece si mergi mai departe.Nu e de bun simt sa te dai la cineva care este deja intr-o relatie.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Pai daca nu ai fii fost asa disperat dupa ea poate ai fii avut sanse, eu zic sa vorbesti cu ea pana se desparte de ala si dupa intri tu pe felie.

| MickeyMouse788 a răspuns:

Fă si tu labă ca iți trece