| anonim_4396 a întrebat:

Sambata asta ( 26.11.2011 ) verisoara mea si prietenul ei implinesc o luna, iar ea vrea sa-i ia un cadou si nu stie ce. M. e rugar sao ajut dar nu stiu. ma puteti ajuta s-o ajut laughing). funda! cat se poate mai repede raspunsul va roooog. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

E doar o luna, ma gandesc ca este suficient o rama foto cu o poza cu ei doi impachetata frumos.
Daca acu la o luna ii da ceva prea mult la un an ce-i va da? Trebuie ceva micut, simbolic.
Bafta!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O luna? o caruta de timp...

greece12
| greece12 a răspuns:

O luna?
Este mult prea devreme pentru cadouri!
Sa-i ia o felicitare glumeata "felicitari pentru rezistenta", sau sa-i scrie o scrisoare ea singura in care sa-i spuna ce inseamna el pentru ea.
Nu cadou.