| andreipuiu a întrebat:

Imi place de o fata, ea nu stie, si imi e teama sa ii zic asta ca sa nu stric prietenia cu ea, si se apropie Valentine's Day si as vrea sa ii iau un cadou. Ma puteti ajuta va roooog frumoooooooos?

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Sunt de acord, un buchetel de flori, o pereche de cercei, o felicitare scrisa de tine,chestii de genu' mi se par dragute,si mie mi-ar placea sa primesc asa cadouri de Valentine's Day! E vorba mai mult de gest, noi fetele tinem minte gesturile frumoase, oricat de micihappy Si,daca nu vrei sa strici prietenia cu ea,sau sa nu stie deocamdata ca o placi, poti pur si simplu sa ii spui ca e asa, ca intre amici. Dar sa ii dai cadoul tu, sa nu i-l lasi in banca si sa pleci. O sa ii placa, iti tin pumnii! big grin

| andreipuiu explică (pentru kati3mary):

Merci mult, m-am gandit sa ii dau o felicitare, dar nu am nici cea mai vaga idee despre ce sa scriu in ea crying( ma poti ajuta si aici?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Floare, bijuterie, ceas, parfum. Oricare e ok

| lollipops a răspuns:

Sigur ca da. ia-i un lantic si pandativ pe care scrii "te iubesc de mor".
de parca ar fi ziua prietenilor. e ziua indragostitilor...

| andreipuiu explică (pentru lollipops):

Lantic, pandantiv, daca e de argint siguur nu imi permiit