| BabyGirl_4263 a întrebat:

E ziua prietenului meu peste o luna si nu stiu ce cadou sa-i iau ( suntem impreuna de 9 luni ) Ma gandeam la ceva original. Poate ceva facut e mine, dar nu am idei. Ma ajuta cineva? Va roooog. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai sa stii ca eu m-am gandit asa: sa ii iei sau sa ii faci o rama de fotografie pe care sa o decorezi cu lucruri care au fost specifice in relatia voastra gen un soare sau o bratara. punele original sa alcatuiesti rama apoi in rama pune o foaie pe care sa scrii versurile melodiei voastre si sa il scrii tu si sa te semnezi gen" pentru totdeauna" iar de rama sa agheti jumatate de inima( un lant) si sa i scrii eventual o scrisoare desi nu ar mai trebui sa scrii nimic. cadoul asta mi se pare suuper.

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet si sa pui poza cu voi pe elwinking pa

| Michidutsa a răspuns:

O bratara cu numele lui sau cu initialele voastre, un tricou cu poza lui sau cu ceva imprimat. E dragut si ce a spus Lost0in0your0memories.

| G0oLaN a răspuns:

Ceva original un parfum! un paputsoyy.:X un lantsishor de aur cu initiala ta o bratara! sa petreceti o noapte frumoasa doar voi am2! nu stiu acesori haiine! telefoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de greu ca fetele sa faca cadouri, baietii pot rezolva cu un buchet de flori; scrie pe o foaia de hartie toate lucrurile care lui ii plac, apoi citeste foaia aia de cateva ori si iti va veni o idee, da-mi si mie un vot plz http://www.interlink.ro/c/9082