| andreipuiu a întrebat:

Imi place de o fata, ea nu stie, si imi e teama sa ii zic asta ca sa nu stric prietenia cu ea, si se apropie Valentine's Day si as vrea sa ii iau un cadou. Ma puteti ajuta va roooog?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca va interpreta corect gestul tau? Daca nu iti este iubita sa nu creada ca o fortezi.Acum se fac cadouri iubitei/iubitului.Intr-o relatie.

7 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Iai si tu un ursulet mic de plus pe care scrie I love you si atunci cand il dai spui tot ce simti si daca te place iti va spune, daca nu, va zice ce zici sa ramanem numai prieteni. Bafta

| Danysan a răspuns:

Incearca sa o scoti In Oras -Cumpara-i un Buchet mare de Flori ceva dulce si fa-i Ziua Placuta.E prea de vreme pentru ceva mai Fastuos laughing asa ca incepe cu astea si daca se poarta oki atunci poti sa intri mai tare in ea.

| kevinnn19 a răspuns:

Sa te ajutam cu o idee despre ce cadou sa ii cumperi sau cum sa-i spui ca o placi?

| andreipuiu explică (pentru kevinnn19):

Pai as cam vrea la ambele, scuze ca nu am fost mai explicit

| Crym a răspuns:

Pentru inceput, daca vrei ca fata respectiva sa te remarce, ii poti lua un trandafir rosu frumooos si in timp ce il dai sa ii si spui ceea ce simti pentru ea si poate sentimentul este reciproc. asta merge de fiecare data, doar ca iti trebuie putin curaj :* succes
P.S: daca fetei ii plac dulciurile sau plusul ii poti lua pe langa acel trandafir ori o cutie de bomboane in forma de inimioara de la Milka ori un ursulet sau un animalut de plus dar nu prea mare laughing

| andreipuiu explică (pentru Crym):

Da, dar chiar nu cred ca sentimentul este reciproc.
Cati ani ai, esti la liceu?