| PussicatDolls a întrebat:

Sambata seara am fost la majoratul lui.winking
A fost bestiall. love struck
Ne-am tinut toata seara in brate, am dansat incontinuu si ieri ne-am intalnit in parc. big grin
Mi-a dat mereu de inteles ca suntem un "cluplu" happy
Dar de aseara de la 5, numai stiu nimic de el crying
Ce sa fac?
Nu raspunde deloc la telefon! crying
Va rog ajutati`ma! crying

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Poate avea treaba, poate era pe vibratii, poate era afara si nu l-a auzit sau vorbea cu altcineva si nu avea timp sa raspunda sau a crezut ca esti altcineva care l-a mai sunat de mai multe ori si nu a mai vrut sa se uite la telefon.Sunt multe explicatii pentru asta dar sigur nu te-a lasat balta...Baftaa:*

2 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Nu Vreau sa te jignesc dar trebuie sa iei si asta in calcul! CRed ca ai inteles gresit! Acum pe bune daca toti baietii se comporta frumos cu tine tu trebuie sa ti faci tot felul de idei? uite ca poate nu i asa cum crezi tu poate doar s-a jucat cu tine! asa sunt unii baieti fara mila! Cred ca esti extrem de visatoare si iti faci foarte repede niste iluzii frumoase De aceea iti garantez ca daca nu te schimbi un pic Vei avea Doar De Suferit!
fundita?

| Marry410 a răspuns:

Offf...Doamneee, doar pentru ca nu-ti raspunde, asta inseamna ca gata te-a lasat balta, mie una, mi se pare IMPOSIBIL! Bafta :*