| cassie96 a întrebat:

Sangerare si dureri la al treilea contact sexual... Pareri? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este normal, probabil vei sangera si la urmatoarele contacte

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele, mergi la medicul tău ginecolog, el este cel m ai avizat nu crezi?

| Alexxxo a răspuns:

Asa se intampla la primele 10 contacte sexuale.

| Alcyon a răspuns:

E ceva normal. Himenul uneori nu se rupe din prima si e nevoie de mai multe contacte. Nu te speria. Dureri o sa mai ai multe saptamani de-acum incolo, pana o sa ti se obisnuiasca vaginul cu actul sexual. Gandeste-te ca totusi, e un muschi pe care nu l-ai mai folosit pana acum, prin urmare n-are elasticitate.