| Original1992 a întrebat:

Buna tuturor e normal ca dupa primul contact sexual sa am unele dureri?

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Da e normal, ti se rupe acel himen, ai o hemoragie mai mica din cauza ruperi himenului, si dureri o sa mai fie pana ce organismul tau se obisnuieste! stai linistita nu te lua dupa puricelul ala mic fara creier! si nu iti spun asta numai asa, ti-o spun pentru ca si eu am fost asa, si eu am avut primul contact sexual si si eu am avut dureri, dar dupa ceva timp o sa fie numai placere!

13 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu e normal. Este foarte probabil sa fi facut ceva gresit. Este posibil sa ai hemoragie interna. Poti sa mori din clipa in clipa

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Purec):

Si apropo pentru tine, auzi daca nu sti nimic despre sex, sau daca ai chef sa speri numai oameni mai bine las-o balta! bine puricel?

| Purec a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

"Si apropo pentru tine, auzi daca nu sti nimic despre sex, sau daca ai chef sa speri numai oameni mai bine las-o balta! bine puricel?"

Taci tu mai bine, fata aia o sa moara din cauza ta. O sa ai mustrari de constiinta

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Purec):

Auzi puricel mai informeaza-te si tu depre sex, si dupa aia vorbeste, te rog frumos, nu poate face hemoragie interna din atata! numai daca nu a facut-o cu ceva nergu dotat!

| Purec a răspuns (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

"Auzi puricel mai informeaza-te si tu depre sex, si dupa aia vorbeste, te rog frumos, nu poate face hemoragie interna din atata! numai daca nu a facut-o cu ceva nergu dotat!"

SI de unde sti tu ca nu cu un negru a facut? Ma mir ca nu vrei sa ma ajuti tu sa invat despre sex happy

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Purec):

Nu dau lecti! le tin pentru mine!tongue

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

In primul rand esti fata sau baiat? la ambele sexe e normal ca la primul contact sa ai dureri, rad daca esti baiat nu sunt durerile foarte tari, daca esti fata sunt putin mai tari, si aici depinde de organism!

| Original1992 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Fata sunt... poate eu nu m-am exprimat chiar corect am avun in vedere ca dupa citeva zile...am unele dureri si sincer ma cam sperie, a fost protejat

| Purec a răspuns (pentru Original1992):

Eu ti-am zis ca ai hemoragie interna, dar daca tu te iei dupa andreeee ( cu multi de e )

| Original1992 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

La mine au trecut citeva zile si periodic simt unele dureri in burta, spate nu foarte puternice si de aia si intreb happy

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns (pentru Original1992):

Da e normal, ti se rupe acel himen, ai o hemoragie mai mica din cauza ruperi himenului, si dureri o sa mai fie pana ce organismul tau se obisnuieste! stai linistita nu te lua dupa puricelul ala mic fara creier! si nu iti spun asta numai asa, ti-o spun pentru ca si eu am fost asa, si eu am avut primul contact sexual si si eu am avut dureri, dar dupa ceva timp o sa fie numai placere!

| Deanme a răspuns:

Da e normal. Fiind fata se rupe himenul si curge sange. La baieti se rupe ata.

| KameliaAura a răspuns:

E foarte normal pentru ca se rupe himenul

| Zozoleparfumath a răspuns:

Normal,chiar si la urmatoarele vei mai avea, nu va fi atat de dureros ca la primul dar pana ti se va rupe himenul de tot daca nu la rupt asa este...pana te vei obisnuiibig grin stai linistita!