| fancullo a întrebat:

SANT SUPARATA! Buna TPU sad scuzati categoria) sunt in fata faptului implinit si nu stiu ce sa fac :'( deci am 2 intrebari. 1. prietena mea ma minte mai mereu,adica ea zice ca daca imi zice adevarul,devin geloasa [azi am venit de la o aniversare,acolo am facut poze multe cu aparatul ei profesional, ft profesiona, si alta prietena de-a mea i-a zis sa'i faca o sedinta foto cu iubitul ei Ionutz...toate bune si frumoase doar ca eu inainte o rugasem si eu sa-mi faca sedinta foto, eu sad dar dorina mi-a zis ca ea se duce sa'i faca sedinta ei crying( credeti ca intre 2 prietene care una minte exista prietenie adevarata? (mentionez ca sant prietena ei cea mai buna din spusele ei) 2. Ce ar trebui sa fac? ROG MULT SA MA AJUTATI!

7 răspunsuri:
| Anonimfarmerama a răspuns:

Eu nu am inteles nimic din intrebarea ta.

| neutrino a răspuns:

Asa sunt prietenele. Una minte, alta nu. E greu sa afli care minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţine minte un lucru: o prietenă nu te minte, nu te evită, îţi vrea binele, te ajută indiferent dacă e 2 dimineaţa, e ''acolo''pentru tine.Vine cu un sfat fără să-i ceri asta.
O zi bună.

| fancullo explică:

Ahh da si prietena mea mea zis ca se duce in centru, nu sa'i faca sedinta foto dorinei!

| DOLARVS a răspuns:

Bro prieteni isi mai schiba fata!

| nikoleta12 a răspuns:

AXX nu-mi vine sa cred ca ai pus intrebarea asta...din spusele tale eu am vrut satz spun ca suntem cele mai bune prietene dar u ai inversat tot! si pozele nu stii uu cum se fac ca pute sa fie reushite trebuie numa sa te concentrezi...

| Zwzw a răspuns:

Buna. Fii sigura ca aceasta nu iti este prietena adevarata. Eu zic sa fiti doar amice nu ii mai povesti nimic din viata ta (ca asa fac prietenele adv). Pe scurt NU ITI ESTE PRIETENA ADEVARATAwinking